Na kontaktoni

Shanghai Banline Machinery Equipment Co, Ltd

Adresë

  • Ndërtimi 1, No.189 Shanfeng Rd., Jinshan Qarkut, Shanghai, China

E-mail

globalservice@banline.com

    Owen.Chen@banline.com

 

telefon

+86 2157772288

orë

  • E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite
  • Shtunë, e diel: Mbyllur
Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne